Cesta bariatrického pacienta v Nemocnici Hořovice

5. 1. 2024

Nemocnice Hořovice spolu s organizací ETHICON part od the Johnson & Johnson srdečně zve všechny na bariatrický seminář, který poskytne jedinečnou příležitost zkoumat a diskutovat o klíčových aspektech chirurgické léčby obezity. Obezita se stává stále rozšířenějším zdravotním problémem, a proto je nezbytné hledat efektivní a dlouhodobě udržitelné řešení.

Online seminář se uskuteční dne 10. 1. 2024 v 18:00.

Společné setkání umožní hlouběji porozumět bariatrickým procedurám, jakož i jejich vlivu na život pacientů. Probírat se budou aktuality v oblasti bariatrické chirurgie a seminář poskytne i dostatek prostoru ve volné diskuzi. Pacienti se tak mohou přímo po přednášce zeptat na vše, co je zajímá a čeho se třeba i obávají, těch nejpovolanějších z oboru.

Cílem semináře je poskytnout co nejvíce informací pacientům, nebo třeba i jejich rodinným příslušníkům a ohledně postupů léčby a samotného chirurgického zákroku, včetně pooperační péče.

Budeme se těšit na viděnou, online, prostřednictvím uvedeného odkazu: https://jnjmeetings.zoom.com/j/9858841297?pwd=YmczdlQ0NmNGOWdYWU83Ky9EcWN3UT09

Svoji účast na semináři prosím potvrďte na e-mailu: bariatrie@nemocnice-horovice.cz

Na Vaši účast se těší přednášející:

• MUDr. Michael Vraný – úvod

Interní, diabetologická a metabolická část

• MUDr. Filip Doleček – průběh výkonu a jeho možnosti
  • MUDr. Dita Šimečková – Intenzivní péče v oblasti bariatrie