Antigenní testy pro pacienty nemocnice

19. 2. 2021

Nabízíme všem našim pacientům, kteří přicházejí na ambulantní vyšetření, provedení antigenního testu zdarma i bez nutnosti objednání.

V případě, že přichází pacient na vyšetření do ambulance, má nyní možnost využít bezplatného provedení antigenního testu na COVID-19.

Na test je možné se objednat na tel. lince 14 500 předvolba 1 nebo můžete test absolvovat bez objednání. Prosíme však, abyste, v případě, že nejste objednáni na konkrétní čas, počítali s časovou rezervou min. 45 minut před vaším vyšetřením v ambulanci.

Výsledek samotného testu je znám po uplynutí 20 minut od provedení testu. Odběrové místo se nachází na parkovišti před areálem nemocnice.

V případě, že vám bude zjištěn pozitivní výsledek antigenní testu, bude vám proveden test PCR.