Aktuálně k očkování

23. 3. 2021

Očkovací centrum v následujících dvou týdnech bude především očkovat druhé dávky.

Očkovací centrum v následujících dvou týdnech bude především očkovat druhé dávky. Vzhledem k posunu v dodávkách některých očkovacích látek směrem do naší nemocnice, budeme muset některé termíny prvních dávek očkování v následujících dnech rušit a dát přednost druhým dávkám. Za rušení termínu se velmi omlouvám. Jakmile bude dostatek dávek, což předpokládám nastane po Velikonocích, budeme otevírat další termíny pro první aplikace.

Od poloviny tohoto týdne bude otevřena možnost se registrovat další skupině osob, touto skupinou jsou lidé mladší 70 let a trpící nějakou závažnější chorobou (zvláště vysokým krevním tlakem a cukrovkou). K registraci bude nezbytný speciální kód, který dotyčný obdrží u svého odborného lékaře a jejímž prostřednictvím se poté zaregistruje do rezervačního systému. Podrobnosti k tomuto způsobu registrace budeme sdělovat postupně.

MUDr. Michal Průša
ředitel Nemocnice Hořovice