Společné sympozium gastroenterologů a chirurgů

21. 5. 2015

Nemocnice Hořovice má za sebou velice úspěšnou akci – uspořádání vůbec prvního sympozia ve své historii, a to rovnou na celorepublikové úrovni. Tématem byla problematika nespecifických střevních onemocnění, spolupráce chirurga a gastroenterologa. IBD pracovní dny Hořovice 2015 se uskutečnily 26. – 27. března, částečně v Nemocnici Hořovice a částečně na zámku Zbiroh. O přínosu a úspěchu této akce vypovídá i video, které si můžete prohlédnout zde:

Nemocnice Hořovice má za sebou velice úspěšnou akci – uspořádání vůbec prvního sympozia ve své historii, a to rovnou na celorepublikové úrovni. Tématem byla problematika nespecifických střevních onemocnění, spolupráce chirurga a gastroenterologa. IBD pracovní dny Hořovice 2015 se uskutečnily 26. – 27. března, částečně v Nemocnici Hořovice a částečně na zámku Zbiroh. O přínosu a úspěchu této akce vypovídá i video, které si můžete prohlédnout zde: