Nemocnice se představovala absolventům 3. lékařské fakulty UK

20. 11. 2015

Již druhým rokem se hořovická nemocnice zúčastnila veletrhu práce TRIMED JOB, který organizuje 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze. Na tomto veletrhu se prezentují nemocnice nejen ze Středočeského kraje a lákají budoucí lékaře, ale v letošním roce byla akce rozšířena o bakalářskou sekci, a to obory všeobecná sestra a fyzioterapie.

Součástí veletrhu je řada odborných přednášek, akce je tedy hojně navštěvována, a to nejen studenty 3. lékařské fakulty, ale i dalších fakult Karlovy univerzity. U stánku hořovické nemocnice bylo celý den velmi rušno, navštívila jej řada budoucích lékařů, lékařek i sester. Dopomohlo tomu jistě i to, že součástí týmu, který na veletrhu prezentoval Nemocnici Hořovice, byla nejen Blanka Červenková, hlavní sestra Nemocnice Hořovice, ale i MUDr. Adam Stryko, lékař ortopedického oddělení, který je čerstvým absolventem právě 3. LF. Svým bývalým kolegům medikům tak mohl předat informace a vlastní zkušenosti o tom, jaký byl jeho první půlrok u hořovické nemocnice.