Nemocnice Hořovice disponuje novou lékárnou

12. 1. 2024

Dostupnost zdravotní péče je stejně důležitá jako dobrá dostupnost pořízení léčiv. Aby to svým pacientům co nejvíce usnadnila, otevřela Nemocnice Hořovice novou lékárnu. Nachází se v Hořovicích u Penny Marketu, v bývalé prodejně drogerie Teta, Masarykova 161/1, 268 01 Hořovice.

Odborné poradenství a kvalitní farmaceutické služby spojené s osobní péčí o klienta jsou návštěvníkům k dispozici každý den od pondělí do neděle, v čase od 8:00 do 18:00 hod. Možnost nákupu on-line je samozřejmostí na stánkách www.lekarnasenimed.cz, kde zákazníci najdou nejen kompletní sortiment lékárny, ale i průběžné akce, slevy a zajímavé benefity.

Těší nás Vás zájem o naše služby, díky kterým jsme mohli rozšířit své působiště. V našich lékárnách dbáme nejen na kvalitu léků, ale i na široký sortiment doplňků stravy, vitamínů a kosmetických produktů, které mohou přispět k celkovému zlepšení vašeho zdraví a pohody,“ objasňuje vedoucí lékárník Mgr. Tomáš Veverka.

Tým farmaceutů a odborníků je připraven poskytnout individuální poradenství a odpovědět na otázky ohledně léčiv, vedlejších účinků a možných interakcí. „Rádi Vám se všem poradíme a pomůžeme. Těšíme se na viděnou v našich nových prostorách,“ doplňuje na závěr Veverka.