Individuální beseda pro rodičky

2. 2. 2024

Jste těhotná a stále máte tolik nejasností a otázek ohledně porodu? Bojíte se, jestli poznáte, že už to opravdu přišlo anebo jen chcete dopředu vědět kam jít v nemocnici na příjem k porodu a jak to celé bude v ten den probíhat? Tak potom přesně pro vás připravila Nemocnice Hořovice individuální besedu, kde vám naše porodní asistentky odpoví na všechny vaše otázky.

Porodnice U Sluneční brányNemocnici Hořovice se těší velké oblibě a to především díky kvalifikovanému personálu, který poskytuje rodičce i miminku maximální péči. Pro budoucí maminky je ale neméně důležitý i proklientský přístup a nadstandardní péče v příjemném prostředí, kde se rodičky cítí uvolněně a bezpečně. Ročně u nás přivedeme na svět kolem 1600 dětí a právem jí tak náleží status největší porodnice ve Středočeském kraji.

Od roku 2014 má porodnice statut Perinatologického centra intermediární péče, což jí umožňuje poskytovat péči novorozencům narozených od 30. týdne těhotenství. Po nedávné rekonstrukci nabízí čtyři zcela samostatné porodní pokoje vybavené nejmodernější technikou. Součástí porodnice je i operační sál pro provedení císařského řezu a oddělení šestinedělí.

V rámci individuální besedy vám porodní asistentka osobně představí prostory porodních sálů a oddělení šestinedělí. Během setkání budete mít možnost pokládat otázky týkající se přijetí do porodnice, samotného porodu i péče po něm. To vše v uvolněné atmosféře a přímo s vámi vybranou porodní asistentkou. Individuální besedy se můžete zúčastnit i se svým partnerem anebo doprovodem, který bude s vámi v den porodu.

Beseda je vhodná pro všechny budoucí maminky v průběhu celého těhotenství. Více informací o individuálních besedách pro rodičky a možnosti přihlášení naleznete na webových stránkách,“ doplňuje vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Mgr. Pavla Fíkarová.