Důležité informace COVID-19

Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun jsou připraveny

Takto zhoršenou epidemiologickou situaci a šíření onemocnění COVID-19 nikdo nečekal. V našich nemocnicích jsme se však během poměrně krátké doby rychle připravili a přijali opatření, které nám zajistí bezpečný provoz pro pacienty i náš personál...více.

Lékařka shání respirátory pro zdravotníky: Na ministerstvo se již nelze spolehnout

MUDr. Tereza Jeník je lékařka pneumologické a alergologické ambulance dětského oddělení Nemocnice Hořovice...více.

Pro vstup do nemocnice jsme zřídili filtrační stan

V rámci zvýšení bezpečnosti jsme se rozhodli vybudovat třídící místo pro příchozí pacienty do nemocnice...více.

Omezení plánovaných výkonů

Vzhledem k nařízenému opatření, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví, omezujeme plánované výkony v naší nemocnici...více.

Změna režimu ambulantního provozu

Vzhledem k hygienicko-epidemiologické situaci v ČR a omezenému počtu ochranných pomůcek jsme se rozhodli k těmto opatřením...více.