Výstava fotografií kolegů berounské i hořovické nemocnice už potřetí

13. 12. 2017

I tento rok vedení hořovické a berounské nemocnice vyhlásilo soutěž o nejhezčí fotografie z letošních prázdnin a nově i kategorii Ze života nemocnice i mimo ni. Soutěž byla určená zaměstnancům hořovické a berounské nemocnice. Během měsíce se sešlo přes 50 fotografií od 20 autorů.

Odbornou komisí bylo následně vybráno 12 vítězných fotografií. Výstava je umístěna v prvním patře hlavní budovy hořovické nemocnice, v čekárně interních ambulancí a potrvá do konce ledna 2018.

Výstavu zahájila Kateřina Vicková, z oddělení PR Nemocnice Hořovice, která poděkovala zaměstnancům obou nemocnic, že se zapojili v soutěži v takové míře i přes svou pracovní vytíženost. Po zahájení vernisáže ceny výhercům předal Bc. Rostislav Hájek, vedoucí sestra anesteziologicko- resuscitačního oddělení, jeden z vítězů předchozích ročníků a člen komise, která výsledné fotografie vybrala. Hlavním hodnotitelem byl MUDr. Jiří Steinbach, primář stejného oddělení, který je sám vášnivým fotografem s kolegou MUDr. Jiřím Holomíčkem.

Autoři vítězných fotografií jsou: Jana Zikova (NH), Jindřich Oldřich (NH), Lenka Kordulová (NH), Jitka Kubovčiaková (NH), Ilona Trejbalová (NH), Petra Hornáčková (RNB), Alice Krausová (NH), Eva Čepeláková (NH), Klára Oláhová (RNB), Pavel Kasík (NH), Gabriela Žáková (NH)