Vánoční večírek zaměstnanců Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun

15. 12. 2014

Ve čtvrtek 11. prosince se ve Společenském domě v Hořovicích konalo další z již tradičních vánočních setkání zaměstnanců Rehabilitační nemocnice Beroun a Nemocnice Hořovice. Tímto neformálním setkáním majitel obou nemocnic Ing. Sotirios Zavalianis chtěl poděkovat svým zaměstnancům za kvalitní a obětavou práci, kterou pro obě nemocnice v tomto roce vykonali.

Úvodem MUDr. Jan Calta, odborný zástupce Jessenia a.s. a NH Hospital a.s. a MUDr. Luděk Pelikán, ředitel Nemocnice Hořovice poděkovali všem přítomným za vykonávanou práci ku prospěchu nemocnic. Popřáli klidné prožití vánočních svátků a do příštího roku 2015 hodně zdraví a další osobní i kariérní úspěchy. Oba připomněli slova majitele nemocnice Ing. Sotiriose Zavalianise, který rád říká, že jeho největší devizou jsou kvalitní zaměstnanci.  Důkazem toho, že nejde jen o planá slova, bylo jeho rozhodnutí odměnit celkem patnáct zaměstnanců Nemocnice Hořovice, deset zaměstnanců RNB a jednoho zaměstnance Lékárny Nemocnice Hořovice, zájezdem all inclusive pro dvě osoby na řecký ostrov Kréta.  Tito lékaři, zdravotní sestry, techničtí a administrativní pracovníci obou nemocnic byli darem lehce šokováni, ale pak si postupně z rukou majitele nemocnic převzali vouchery na zájezdy a vyslovili mu vřelý dík.

Každý účastník letošního vánočního večírku dostal navíc při vstupu do Společenského domu červený klaunský nos. Cílem této akce bylo podpořit známou charitativní organizaci Konto bariéry a to nejen finančně (vedení obou nemocnic přispělo částkou 25.000 Kč), ale i propagačně. Celkem 500 zaměstnanců nemocnic si v průběhu večera nasadilo klaunský nos a byli vyzváni ke společnému fotografování. Cílem bylo vytvořit nový rekord v nejpočetnější společenské fotografii s nasazenými červenými nosy. Zaměstnanci obou nemocnic tuto nevšední nabídku přijali s radostí a následně tak vznikla série velmi zajímavých snímků.

K dobré náladě večírku pak přispělo vystoupení mužského vokálního kvintetu Hlasoplet, který svými spirituály a jazzovými kousky ve vlastních osobitých úpravách dokázal vytvořit příjemnou, pohodovou atmosféru.  Perlou večírku však bylo bouřlivé vystoupení velice populární hudební skupiny Chinaski, která pobavila a roztančila přítomné svými známými skladbami. Po půlnoci pak následovala diskotéka. Nechybělo ani občerstvení v řeckém stylu a také tombola, v níž 15 vylosovaných získalo poukaz na výlet balonem nad Berounskem. Více jak 600 přítomných se dobře bavilo do pozdních nočních hodin.