Světlana Nálepková navštíví děti v hořovické nemocnici se svou zábavnou show.

24. 11. 2014

Letos se mohou malí pacienti dětského oddělení hořovické nemocnice těšit na zábavnou show se zpěvačkou a herečkou Světlanou Nálepkovou a hercem Martinem Sochorem.
Tento veselý program, který zajistila Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, zajisté vykouzlí úsměvy na tvářích dětí lůžkové části dětského oddělení v úterý 25. listopadu od 10 hod. Zábavné hry, soutěže, písničky a veselé příběhy z kouzelného města Medvídkov, budou náplní programu pro děti v některých pražských a středočeských nemocnicích a dětských domovech. Za malými pacienty do hořovické nemocnice přijdou obyvatelé kouzelného města Medvídkov – medvědí babi (Světlana Nálepková), skřítek Buměj (Martin Sochor), ale také hodná medvědice Ťuha, která děti pobaví a zároveň poučí, jak se mají preventivně chránit před nemocemi a bolístkami. Za splněné úkoly si děti budou moci odnést drobné dárečky, které pro ně připravila VZP ČR a doufá, že bude moci skrze tento atraktivní program přinést úsměvy tam, kde často nebývají.