Nová lékárna v Rehabilitační nemocnici Beroun

20. 11. 2015

V průběhu prosince se očekává otevření zbrusu nové lékárny v prostorách berounské nemocnice. Nová lékárna bude sídlit u vchodu do nemocnice, naproti vrátnici. Podobně jako hořovická nemocniční lékárna bude součástí společnosti SENIMED s.r.o. Bude otevřená každý den od 8:00 do 18:00 hod.

20.11.2015

„Jsem si vědoma toho, že začínáme fungovat v prostorách nemocnice, která svým pacientům poskytuje nadstandardní služby v rámci celého regionu,“ říká Mgr. Ivana Kupková, vedoucí nové lékárny.  „Doufám, že i náš pracovní tým naváže na již výbornou tradici nemocničního kolektivu. Snahou pracovníků naší lékárny bude svědomitě pečovat o každého klienta. Ve spolupráci s berounskými lékaři a fyzioterapeuty uděláme maximum pro dosažení a upevnění zdraví naších klientů,“ konstatuje berounská lékárnice.
V sortimentu nemocniční lékárny budou kromě léků též rehabilitační a zdravotnické pomůcky související s rehabilitací a s péčí o imobilní pacienty, případně inkontinenční pomůcky s možností případného dodání do domu. „Spokojené budou i maminky s dětmi, které mohou po procházce v nově upraveném parku v klidu nakoupit pro sebe i děti vše potřebné - od dětských výživ a kosmetiky, po kosmetiku pro citlivou i náročnou pleť,“ dodává Mgr. Kupková.

klientská karta
díky této kartě získávají naši klienti vedení své lékové databáze, což  posunuje farmaceutickou péči na vyšší úroveň. Je zde možnost sledovat lékové interakce a zamezení duplicity předepisování léků. V neposlední řadě slouží klientská karta k nákupu sortimentu lékárny za zvýhodněné ceny.

poradenská činnost
pacientům vysvětlujeme účinky předepsaného léčiva na danou chorobu, upozorňujeme na důležité informace v souvislosti s užíváním léku a zejména na nežádoucí účinky. Můžeme také doplnit informaci od lékaře. Nabízíme výhodnější alternativy zakoupení přípravků a léků.