Hořovická nemocnice hrála volejbalový turnaj

18. 5. 2015

„I doktoři jsou lidi“, říká MUDr. Milan Pastucha, primář hořovické ortopedie, který se společně se svým týmem „Lopaty“ zúčastnil volejbalového turnaje pořádaného v tělocvičně nově vybudovaného rehabilitačního centra berounské nemocnice.

„Podobné akce jsou přínosem, je dobré potkávat se s kolegy i mimo pracovní prostředí,“ dodává primář Milan Pastucha. Turnaj se uskutečnil v pátek 15. května a o zájmu o podobné akce svědčí i množství vytvořených týmů, ať už se jednalo o „Veverky“ z interny, „Příkrmy“ z dětského oddělení a neonatologie nebo „Klokany“ z lékárny hořovické nemocnice. Své skromné zastoupení na turnaji měla i Rehabilitační nemocnice Beroun. O tom, že turnaj byl povedenou akcí, vypovídá i malá fotoreportáž z místa konání a také domluva účastníků, že akce podobného typu, ať už cyklistická nebo vodácká, se uskuteční co nevidět.
Všem zúčastněným týmům patří dík za sportovního ducha i pomoc s organizováním celého odpoledne.